The Story taga on uskumus, et iga tass kohvi on justkui seiklus. See viib sind teise aega ja kohta, kus kõik on võimalik ning õhus on romantikat.
Tarnime parimaid ube kõigist maakera nurkadest, viies sind reisile läbi lopsakate vihmametsade, karmide mägede ja elavate linnatänavate. Meie kohv on midagi enamat kui lihtsalt jook – see on armastuslugu. Iga lonksuga tunned rösti juurde kuuluvat kirge ja pühendumust. Asjatundlikult valmistatud kohvisegud on loodud selleks, et äratada sinu meeli ja inspireerida kujutlusvõimet, olenemata sellest, kas otsid hommikust tõuget või rõõmsat hetke, mida lähedastega jagada.
Niisiis, tule meiega reisile ja The Story on sinu järgmise suure seikluse alguseks.

NOVELLA LUGU
Võib-olla oled juba kuulnud Novellast? Isegi kui ei ole, siis igal juhul on sind siia toonud igatsus kohvielamuse järele, mis võib kasvada millekski enamaks. Sama lugu on ka meiega – armastusest hea kohvi vastu sai eesmärk luua kohvisegu, mida hindaks üheksa kohvisõpra kümnest. Sel teekonnal andsime oma hinge nende imeliste Lõuna-Ameerika punaste marjade eest ja saame täna sind rõõmustada selle kaunis pakis oleva värske röstiga. Elagu Novella!
VÕTA MEIEGA ÜHENDUST
RICHARD VANA