ESPRESSO

Espresso näol on tegemist väikese kange kohvijoogiga, mis saadakse vee surumisel kõrge rõhuga läbi kohvipuru. Espresso on tänapäeval üks populaarsemaid jooke maailmas ja espressopõhised on ka mitmed väga populaarsed piimajoogid (cappuccino, latte jne). Head espressot juues on võimalik saada suurepärast maitseelamust ja tunda nö. tõelist kohvisüdamikku ja essentsi oma parimas vormis.
Loe lisaks

PRESSKANN

Presskann on ilmselt kodus enamikul inimestel. Tihti üsna alahinnatud meetod kohvi valmistamiseks, millega on tegelikkuses võimalik saada suurepärast rikkaliku ja täidlasema maitsega kohvi. Kuna kohvi puutub terve tõmbamise aja veega kokku, annabki see presskannuga tehtud kohvile rikkalikku ja täidlase tekstuuri. Presskannuga tehtud kohv ei tohi liiga kaua tõmmata, muidu tulevad kohvile juurde mõrudad ja negatiivsed maitsed.
Loe lisaks

CHEMEX

Chemex on tegelikult juba üsna ammu leiutatud kohvivalmistusmeetod, aga tema populaarsus on järsult kasvanud viimasel aastakümnel. Tänu Chemexi tihedamale ja mitmest vaheseinast koosnevale filtrile on võimalik selle valmistusmeetodiga saavutada väga mõnusat puhast ja rikkalikku maitset.
Loe lisaks

Arhiiv